Anunțuri, Concursuri|

Rezultatul selecției dosarelor de înscriere la concursul de recrutare pentru agent pază în cadrul Primariei Comunei Tărlungeni

Avand in vedere prevederile art. 20 alin (1) din Hotărârea Guvernului nr. 286/2011 modificată de Hotărârea Guvernului nr. 1027/2014 privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual cu modificările și completările ulterioare, comisia de concurs comunică următoarele rezultate ale selecției dosarelor de înscriere:

[table “” not found /]

Candidații declarați admiși vor susține proba scrisă în data de 26.11.2018, ora 10:00 la sediul Primăriei Comunei Tărlungeni.

Candidații nemulțumiți de rezultatele obținute pot formula contestație în termen de 24 de ore de la afișare, care se depune la secretarul comisiei de soluționare a contestațiilor, Csiki Katalin, inspector Resurse Umane.

Afișat azi, 20.11.2018, ora 12:00, la sediul Primăriei Comunei Tărlungeni.

Documente atașate: rezultate_dosare_agenti_paza